Garanti Koşulları

  1. www.tophavuzlar.com dan 3D güvenlik sisteminin geçerli olduğu online kredi kartı ( Visa-Mastercard ) ile ödeme , kapıda nakit ödeme,kapıda kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Üç iş günü içinde havalesi yapılmayan/ulaşmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği tarih değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Web sayfamızda ilan edilenler dışında kalan ödeme şekilleri kabul edilmez.
  2. www.tophavuzlar.com ; tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Fatura ve ürünün ayrı ayrı gönderilmesi talep edildiği durumlarda, paketler sevk irsaliyesi ile gönderilecek; faturalar da fatura adresine postalanacaktır. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ilan edilmiştir. Sipariş ve ödeme işlemleri esnasında KDV li fiyatlar üyelere ilan edilir.
  3. Yazım hataları ve teknik hatalardan meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www.tophavuzlar.com sorumlu değildir. Bu gibi durumlarda, üye hatadan dolayı bilgilendirilir ve üyeye seçenekler sunulur.
  4. Siparişin onaylandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza, ithalat problemleri, teknik altyapı problemleri…) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Email yazılı bildirim kapsamına girer. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
  5. www.tophavuzlar.com, satışa sunduğu ürünlerin bir kısmı için stoklu çalışmadığından, sipariş edilen ürünlerin tamamının temininden sorumlu değildir. Tamamı ya da bir kısmı temin edilemeyen paketlerde durum müşteriye bildirilir ve uygun seçenekler sunulur. Ürün temini ve teslim edilme süresi ortalama en geç 7 gündür.
  6. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı kendi araçlarımızla yapılacaktır.
  7. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda; info@toysmar.co adresine yazarak, durumun bize bildirilmesi gerekmektedir. Servis elemanları tarafımızdan aranarak, üyemize, paketinin teslim tarihi hakkında bilgi verilecektir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı görevlinin görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden: Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak www.tophavuzlar.com ulaştırılmalı ve durum info@toysmar.co adresine e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. www.tophavuzlar.com;sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.
  8. Sipariş iptalleriniz için aynı gün içerisinde 0236 302 02 27 nolu telefonumuzu aramanız yeterlidir.
  9. Toysmar Oyun Grupları; üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma,kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek Defo veya arızalar için, Toysmar Oyun Gruplarına başvurmalıdır.
  10. Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

www.tophavuzlar.com den alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

Bu sözleşmede açıklanmamış durumlarda T.C. Tüketici Kanunları geçerlidir.